ida consulting logo

1. Tanışma

Sizden gelecek brief doğrultusunda tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak olan web tasarım uygulamasının bütün detayları belirlenir. Kurumsal kimliğiniz ve sektörünüz incelenir.

2. Analiz

Firmanız, sektörünüz ve rakipleriniz analiz edilir ve kurumsal kimliğinize en uygun web tasarım çözümleri size özel olarak belirlenir.

3. Grafik

Özgün çizimlerle yalnızca size ait ve sizi yansıtan tasarım çalışmaları hazırlanır. Ön plana çıkarmak isteyeceğiniz detaylar dikkate alınarak işinizi kolaylaştırmak hedeflenir.

4. Yazılım

Sizin için hazırlanan web tasarımın mobil ve geniş, bütün ekran türlerinde bozulmadan rahat kullanılabilir responsive özellikleri HTML5 ve CSS3'ün en son teknolojisi ile güçlendirilir.

5. Yönetim

Kendi sitenizi kendiniz kolayca yönetebileceğiniz web tasarım çözümü İDA Panel ile web sitenizin her alanına kolayca erişebilir; düzenleme, ekleme, silme işlemlerini yapabilirsiniz.

6. SEO

İDA web tasarım siteleri %100 SEO uyumludur. Her zaman önde olmanızı sağlayacak, sanal alemde sektörün liderleri arasında yer alacağınız şekilde SEO çalışmalarınız web tasarım hizmetimize dahildir.

7. Reklam

Web sitenizin içerikleri reklam vermek istediğinizde uygun anahtar kelime görünürlüğü ile, reklam almak istediğinizde uygun kullanıcı dostu çözümler ve arama görünürlüğü ile tüm reklam imkanlarını sunar.

8. Sosyal

Web tasarım artık tamamen sosyal. Sitenizi, sayfalarınızı, sayfanız içinde belirli bir alanı tek tuşla istediğiniz sosyal medya kanalında paylaşabilirsiniz. Facebook ve Google+ üzerinden kullanıcı girişi sağlayabilirsiniz. Sosyal medya yorumlarınızı sitenize aktarabilirsiniz.

Güncellenebilir içerik, dinamik altyapı ve kolay anlaşılır yönetim paneli ile kendi web sayfanızı yönetebileceğiniz sistemler sunuyoruz.

Görselliğin ve hayal gücünün etkili olacağı zamanlarda; farklı, modern, göz alıcı alternatifler sunuyoruz...

Her yerde, her ortamda ve her platformda görünmenizi sağlıyoruz.

Turizm sektöründeki geçmişimiz ve vizyonumuzla; otel, butik otel, otel zincileri için kurumsal ve firma yapılarına uygun butik Web Sitesi Tasarımları ve Online Rezervasyon sistemleri yapıyoruz.

Acentelere özel, online otel, tur, uçak bileti ve transfer satışı yapabilecekleri kendi verilerini oluşturabilecekleri ve/veya xml entegrasyonu ile dış bir birime bağlanabilecek sistemler sunuyoruz.

Şirketinizi, kurumsal çizgilerinize sadık kalarak, modern ve etkili bir web sitesi ile dünyaya tanıtıyoruz.

Web sitelerinizi bilgisayar, laptop, tablet, cep telefonu ve mobil cihazlar ile uyumlu hale getiriyoruz...
www
.com

XXX