ida consulting logo
Referanslar
Ayinesi iştir kişinin,
lafa bakılmaz...
Crystal Hotels Logo
Dorak Holding Logo
Majesty Hotels Logo
Granada Hotels Luxury Logo
Ersan Resort Spa Logo
Gürsel Turizm Logo
Side Bella Luna Hotel Logo
la vista golden gate hotel Logo
Merit Hotels Logo
Turquoise Resort Hotel Spa Logo
Acg Hotels Logo
Vizon Tur Logo
Emirhan Hotels Logo
Orange County Logo
Golden Gate Hotel Logo
Hmc Travel Logo
Comfort Go Logo
Habitat Travel Logo
Skal Turkey Logo
Art Cafe Logo
Silence Beach Logo
Holiday Medya Logo
Net Holding Logo
Antakya Ottoman Palace Logo
Ephesus Shore Tour Logo
Bookings4pro Logo
Seramik Bul Logo
Yuki motor, Yuki makine Logo
Holiday Lines Logo
Crystal Hotels Logo
Dorak Holding Logo
Majesty Hotels Logo
Granada Hotels Luxury Logo
Ersan Resort Spa Logo
Gürsel Turizm Logo
Side Bella Luna Hotel Logo
la vista golden gate hotel Logo
Merit Hotels Logo
Turquoise Resort Hotel Spa Logo
Acg Hotels Logo
Vizon Tur Logo
Emirhan Hotels Logo
Orange County Logo
Golden Gate Hotel Logo
Hmc Travel Logo
Comfort Go Logo
Habitat Travel Logo
Skal Turkey Logo
Art Cafe Logo
Silence Beach Logo
Holiday Medya Logo
Net Holding Logo
Antakya Ottoman Palace Logo
Ephesus Shore Tour Logo
Bookings4pro Logo
Seramik Bul Logo
Yuki motor, Yuki makine Logo
Holiday Lines Logo
REFERANSLAR  >  CRYSTAL HOTELS
Crystal Hotels web sayfası ekran görüntüsü 1 Crystal Hotels web sayfası ekran görüntüsü 2 Crystal Hotels web sayfası ekran görüntüsü 3 Crystal Hotels web sayfası ekran görüntüsü 4 Crystal Hotels web sayfası ekran görüntüsü 5 Crystal Hotels web sayfası ekran görüntüsü 6
Crystal Hotels fuar standı 3d çizimleri 1 Crystal Hotels fuar standı 3d çizimleri 2
Crystal Hotels fuar standı 3d çizimleri 3 Crystal Hotels fuar standı 3d çizimleri 4
Crystal Hotels fuar standı 3d çizimleri 5 Crystal Hotels fuar standı yapım aşaması
Crystal Hotels fuar standı yapım aşaması 1 Crystal Hotels fuar standı yapım aşaması 2
Crystal Hotels fuar standı tamamlanmış hali (ön cephe) Crystal Hotels fuar standı tamamlanmış hali (ön cephe- geniş açı)
Crystal Hotels fuar standı tamamlanmış hali (yan cephe) Crystal Hotels fuar standı kapanış kutlaması
WEB TASARIM
Crystal Hotels Türkiye’nin muhteşem destinasyonlarında lüks ve etkileyici otellerinin ödüllü mülk sahibi ve işletmecisidir. Türkiye’nin en çok aranan işletmelerini yaratmakla tanınan Crystal Hotels 21. yüzyıl lüksünü geleneksel Türk konukseverliği ile sunar.

Hepsinden önemlisi Crystal Hotels eşsiz bir mimari ile, bulunduğu bölgeye yakışır lüks otelleri inşa etmesi ve işletmesi ile tanınır.

Grubun otelleri hızla artan bir uluslar arası tanınırlık düzeyine sahiptir. Gruba ait oteller her yıl düzenli olarak kaliteli yönetim ve efsane konukseverliği nedeniyle ödüller alır.

Crystal Hotels, Antalya’nın Belek, Kemer ve Side turizm merkezlerinde, Bodrum’da ve Kapadokya-Kaymaklı’da olmak üzere, toplam 13 otel ile Türkiye turizmine hizmet vermektedir. 2014 baharında açılacak olan 1 yeni otel ile birlikte toplam sayı 14 olacaktır. Yatak sayısı itibarıyla en büyük yerli zincirdir.

Crystal Hotels marka web sitesi ile 14 otelin web sitelerinin tamamı HTML formatta yapılmış olup, sayfa dizaynı konusunda kurumsal kimliği öne çıkartan ve site ziyaretçilerinin kullanıcı kolaylıklarını gözeten detaylara özen gösterilmiştir. Siteler, sosyal medya entegrasyonları, tripadvisor, holidaycheck gibi ziyaretçi görüşlerinin ön plana çıkarldığı bir çok özellikle donatılmıştır. Kullanılan her ayrıntı web sitesinin görselliği adına bizler için büyük önem arz etmektedir.

Değişen ve gelişen teknolojiler göz önünde bulundurularak, kullanıcı dostu sayfa tasarımı web ve internet teknolojisinin en trend ve modern eklentileri ile desteklenmiştir. Tamamen özgün yazılım alt yapısı ve css-jquery kodlamaları, özgün ve şık bir tasarımla birleştirilmiştir.

4 dilde hazırlanan Crystal Hotels web sitelerine mobile platformlardan da birebir erişilebilmektedir. SEO uyumlu içerik yapısı ile arama motorları ile 100% uyum içindedir.

Crystal Hotels'e web teknolojileri konusunda uzun yıllardır bizimle çalıştıkları için ve teşekkürlerimizi sunar, 4. kez yenilediğimiz web siteleri ile başarılar dileriz.

ONLINE REZERVASYON (AKTİF DEĞİL)
Crystal hotels'in e-ticaret alanında da başarılarını artırmak için bağımsız bir online rezervasyon modülü geliştirdik.

Site, İda Online Rezervasyon serisinin son sürümü olan Version 3 ile geliştirilmiştir. Zincir otellerin online rezervasyon yönetim sisteminin bulunduğu sistem .Net Framework çatısı altında C# kodlama kullanılarak Otelin satışlarında ihtiyaç duyulabilecek en son ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak kodlanmıştır.
Bunlardan belli başlı olanları,sistemde yer alan tüm otel ve odalarına tek tek ya da toplu halde müdahalede bulunabilme, satışların artırılmasını sağlamak amacıyla Satış Departmanı tarafından geliştirilen satış stratejileri doğrultusunda sisteme kolaylıkla çeşitli aksiyonların eklenebilmesi ve yine aynı doğrultuda çeşitli promosyon kodları ile e-sosyal platformlarda yapılacak tanıtım ve satışlara olanak sağlayacak olan kampanya yönetimi gibi günümüz rezervasyon sistemlerinin bir kaç adım ilerisinde oluşturulmuştur.
Ayrıca satış takibi dışında sistem üzerinde sorgulaması yapılan otellerin logları da detaylı olarak tutulmakta olup online rezervasyon sayfasına gelmesi beklenen kitle ile gelen kitle arasında karşılaştırma yapmak mümkün olmaktadır.

Bu modül ile tüm otellerin ve turların tarihlere, kişi sayılarına, çocuk sayılarına, oda tiplerine göre, fiyat ve müsaitlik sorgulamaları yapılabilmekte; Fiyat ve kontenjanlar, çeşitli sektörel fiyatlandırma kriterleri ve kolaylıkları ile geliştirilmiş olup, kullanıcılar tarafından kolaylıkla güncellenebilmektedir.

Crystal Hotels Online rezervasyon sistemi daha da ileri giderek, ülkelere göre Pazar fiyat farklılığına imkan vermektedir. Böylelikle farklı ülkeler farklı fiyatlar görebilmektedir. Online rezervasyon sistemi SSL sertifikasının ve sanal pos'un entegre edildiği bir yapı olduğu için, e-ticaret konusunda dünyaya açılma ve ulaşılmayan yerlere ulaşma fırsatı sunmaktadır.

Site ziyaretçisi online rezervasyon sisteminde oda, otele ait rezervasyon tarihi veya tur tarihi tercihini yaparak kolaylıkla rezervasyon aşamasını bitirip, kredi kartı ile anında ödemesini taksitle dahi yapabilmektedir. Böylelikle Hmc Travel kendi bağımsız online rezervasyon modülünden satış yaparak kendi banka hesaplarına doğrudan ödemeyi alıp, aracısız ve komisyonsuz gelir elde etmektedir.

İda Onres'i tercih eden Crystal Hotels grubuna teşekkür eder, bol satışlı sezonlar dileriz.
Online Rezervasyon Sayfası
PRODUCTION
Crystal Hotels'e ait otellerin hava çekimlerini yapan ekibimiz ayrıca bu otel grubuna ait fotoğrafların ve videoların düzenlemesi, Video DVD menüsü hazırılıkları, Video DVD oluşturma ve PC/MAC ortamında çalışabilen Interaktif DVD'lerin hazırlaması konularında da destek vermiştir.

Crystal Hotels'e ait Interaktif DVD çalışmalarını 3 senedir yönlendiren ekibimiz ayrıca dokunmatik TV, kioks gibi info yazılımları yaparak fotoğraf ve videolarının tanıtımlarını hazırlamıştır.
GRAPHIC DESIGN
Cryslal Hotels'in mevcut web sitesinin arayüz tasarımı da önceki sayfalarında olduğu gibi grafik departmanızmıdan çıkmıştır. Özgün ve kurumsal çizgisiyle büyünlük taşıyan web arayüzü çalışması ayrıca site içerisinde kullanılan banner çalışmalarıyla da desteklenmiştir.

Crystal Hotels'in DVD kabı, CD sticker'ı, Webmailleri gibi birçok çalışmada çizgisi bulunan grafik ekibimiz, 3 senedir fuar çalışmalarını bizimle yürüten Crystal Hotels'e ait tüm banner ve afiş çalışmalarını da üstlemiş durumdadır.
FUAR ORGANİZASYONLARI
Galeri Kristal Grubu'nun Otel Zinciri markası Crystal Hotels ile Fuar Stand Tasarım ve Uygulamaları işine başladığımızda İDA 6 yaşında idi, Crystal Hotels'e ait 6 tesis vardı. 6 yıl içerisinde, 6 farklı tasarım ve uygulama ile Emitt Uluslararası Turizm fuarında stand çalışmalarını üstlendik. Şimdi Crystal Hotels 14 tesise ulaştı, bizler 12 yaşımızdayız.

Bu stand'lardan 1 tanesi, ilgili fuar organizasyonunda 2.800 stand içerisinde " En iyi Hotel Standı " ödülü almaya hak kazandı.

Özel uygulamalar, özel tasarım ve özel cihazlar ile donattığımız standda en çok 160 ekran dev TV'ler üzerine dokunmatik cam giydirerek, televizyonun dolkunmatik olmasını sağladık.
Birde üzerine özel flash tasarım ile tesislerin sunumlarını yaptık ve 3G internet bağlantısı ile, direk bu TV' lerden internet sitesine erişim sağlayarak yine İDA'nın bir ürünü olna Online Rezervsyon Sistemi'nin bu televizyonlardan açılmasını sağladık.

Fuar ziyaretçileri, bu tv'lere dokunarak, parmakları ile canlı ortamda kredi kartı ile rezervasyon yapmanın keyfini çıkardılar.
XXX