ida consulting logo

Otel web siteleri üzerinden, SSL Sertifikası ve Sanal POS kurulumu ile, kendi firmanızın banka hesabına düşecek şekilde, direk kredi kartı ile rezervasyon keyfini, " İDA OnRes " Online Rezervasyon Sistemi ile yaşayacaksınız.

Acenteler için, yüzlerce oteli tek bir sayfa üzerinden tarayın, inceleyin, fiyat alın, rezervasyon gerçekleştirin ve güvenle kredi kartından rezervasyon yaptırın veya rezervasyon mail form gönderin.

INCOMING Acenteleri, tur operatörleri, Seyahat Acenteleri için araç transfer sistemleri.
Hangi ülkede, hangi bölgede transfer hizmeti sunuyorsanız, Havalimanı-Otel-Havalimanı transfer hizmetini TEK SAYFADAN sunmanız mümkün.

Sanal pos, alışveriş ve e-ticaret altyapılarında online kredi kartı ile alışveriş yapabilmek için kullanılan bir sistemdir. Her ortam ve her platform için ayrı bir çalışma gerektirir.
Tüm bankaların sanal pos sistemlerini, web sitenize entegre ediyoruz.

Tüm oteller ayağınıza gelsin...
Dünyanın dört bir yanından on binlerce hatta yüzbinlerce otelin bilgilerini, fiyatlarını ve sunduğu fırsatları, xml bağlantısı ve xml entegrasyonu ile sisteminize çekiyoruz..

E- Ticaret, online alışveriş sistemlerini oluşturuyoruz ve bunların otomasyon programları ile entegrasyonunu sağlıyoruz.
İnternet satış sitesi ve altyapı mimarisini hazırlıyoruz.
www
.com

XXX