ida consulting logo
Çözüm Ortaklarımız
Ayinesi iştir kişinin,
lafa bakılmaz...
GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ SERTİFİKALANDIRMA
GLOBAL SIGN : İDA Danışmanlık bünyesindeki İDA OnRes "Online Rezervasyon Sistemi" mizin, Kredi Kartı Güvenlik sistemi için, tavsiye ettiğimiz ve şayet bu hizmetin bizim tarafımızdan verilmesi öngörülür ise, tercih ettiğimiz Dünya üzerinde kabul görmüş " GÜVENLİ ALIŞVERİŞ SERTİFİKA " sı veren firmadır.
ALAN ADI (Domain) ve HOSTING HİZMETLERİ
NIOBE WEB : Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan web sayfanızın vazgeçilmez unsurları " Alan adı tescili ve Hosting ( Web barındırma) hizmetleri için uzun senelerdir Niobe Web firması ile çalışmaktayız.
ALAN ADI (Domain) ve HOSTING HİZMETLERİ
TURHOST WEB HOSTING : " Alan adı tescili ve Hosting ( Web barındırma) hizmetleri için Turhost Web Hosting ile çalışmaktayız.
FUAR / STAND HİZMETLERİ
FUAR MİMARI: Fuar Mimarı, fuar standı tasarımı ve imalatı sektöründe, tasarım odaklı çalışan, firmalara özel çözümler sunan, premium kalitede tasarım ve imalat hizmeti veren bir kuruluştur. Fuar Mimarı olarak fuar standı konusunda, tasarım hizmet yelpazesindeki tüm iş disiplinlerinden kazandığımız tecrübe ve bakış açılarını aynı potada eriterek çözümler üretiyoruz. Fuar Mimarı , fuar sektöründe firmanızın ve ürünlerinizin pazarlaması konusunda doğru stratejik çözümler üretmek üzerine konumlanmış ilk hizmet anlayışıdır.
FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ
Uzun yıllar, Fotoğraf çekimleri konusunda yüksek tecrübe kazanmış, bu işi bir sanat olarak benimsemiş profesyonel fotoğraf ekibimiz ile, mevcut tesislerimizin Yurt içi ve Yurt dışı'nda çok daha iyi tanıtılabilmesi için hizmetinizdeyiz. Unutmayın; firmanızın fotoğrafları ne kadar iyi, kaliteli ve ürünü anlatan fotoğraflar ise, pazarlama ve satışınız o kadar kolay olacaktır. Broşürlerinizi, CD'lerinizi, ilan-reklam çalışmalarınızı ve en önemlisi web sitenizi ön plana çıkaracak olan, kaliteli ve eşsiz olduğunuzu hissettirecek size özel fotoğraf çekimlerinizdir....
XXX